akupunktura
akupunktura
akupunktura
medycyna tybetanska
Home O MNIE

Lekarz medycyny tybetańskiej Lama Farid Serazetdinow praktykuje tradycyjną medycynę tybetańską, akupunkturę i medycynę chińską od ponad 30 lat.

Zgodnie z paradygmatami medycyny tybetańskiej i chńskiej leczenie polega na całościowym traktowaniu człowieka wraz z jego stanem emocjonalnym i duchowym, szukaniu prawdziwych źródeł choroby i zapobieganiu chorobom w momencie pojawienia się pierwszych symptomów, często niedostrzegalnych dla medycyny akademickiej.

Lama Farid zdobył kluczową wiedzę i doświadczenie medyczne w trakcie pobytu w kasztorze buddyjskim na syberii (góry Sajany) gdzie uzyskał święcenia Lamy.

W klasztorze przetrwała wielowiekowa tradycja medycyny tybetańskiej i mongolskiej, oryginalne receptury złożonych  leków. W trakcie intensywnej, wieloletniej  nauki poznawał tajniki medycyny tybetańskiej, akupunktury, mokszy, zbierał zioła i mumio w górach. 

Naukę kontynuował w Moskwie w Instytucie Dalekiego Wschodu,
gdzie ukończył kurs akupunktury i medycyny chińskiej pod kierunkiem  uznanego na świecie profesora medycyny i tradycjnej medycyny chińskiej Shao Yongzhen.

moskwa_instytut

Do Polski przyjechał w 1992 roku na zaproszenie Dyrektora ośrodka medycyny naturalnej Getsemani w Poznaniu, Czesława Gąsiorowskiego. W 1994 roku otworzył własny gabinet medycyny tybetańskiej "Dżud Szy".

getsemani
Zaświadczenie o współpracy z Ośrodkiem Medycyny Naturalnej Getsemani w Poznaniu.PUBLIKACJE

meridian"Tajemnice meridianu płuc"
Poznań 1999, Agencja Wydawniczo-Reklamowa Astar
ISBN83-911089-02
Książka szczegółowo omawia akupunkturę meridianu płuc, sposoby rozpoznawania i leczenia w ujęciu tradycyjnej medycyny chińskiej.
 

Gabinet Medycyny Tybetańskiej DŻUD SZY, os. Przyjaźni 4G 61-682 Poznań
tel.: 61 86 74 626, tel. kom.: 600 177 117
www.akupunktura-poznan.pl